MojAndroid

Tatra banka dnes spustila k svojej Android aplikácii Tatra banka ďalšiu aplikáciu Čítačka. Banka priniesla pre všetkých klientov, ktorí majú aktivovaný internet banking aplikáciu, ktorá im uľahčí prácu v prípade, že vlastnia smartfón s Androidom 2.1 a vyšším. Čítačka podporuje čítanie QR kódov, ktoré sú obsiahnuté v beta verzii internet bankingu Tatra banky.

Spustenie aplikácie je podmienené zadaním kódu z konfiguračnej SMS, ktorú klienti získajú z linky Tatra banky – DIALOG, alebo jednoducho zosnímaním QR kódu z beta verzie internet bankingu. Po inicializácii je potrebné zadávať už len heslo, ktoré si používateľ zvolí.

Aplikácia je autorizačným a autentifikačným nástrojom ako Karta a čítačka. Nie je potrebné zadávať opätovne PIN kód. Na prácu s internet bankingom už nebudete potrebovať ďalšie zariadenia.

Viac informácií klienti Tatra banky nájdu na stránke www.kartaacitacka.sk.

Zdroj, foto: Android Market

Čítačka
Tatra banka, a.s.
Verzia 1.0.0 (17. 2. 2012)
Veľkosť 967 kB
2.1+

Zadarmo

17.2.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+