MojAndroid

Výhody nákupu na bazári sú zrejmé. Produkty, ktoré by ste si inak nemohli kúpiť, tu môžete niekedy nájsť len za zlomok ich pôvodnej ceny. Záleží od samotného predávajúceho, akú cenu požaduje a v akom stave daný tovar ponúka. Na Slovensku je niekoľko stránok, ktoré sa venujú práve inzerátom na predaj tovaru všetkého druhu. Medzi tie najväčšie a najpopulárnejšie určite patrí aj Bazoš. Slovenský vývojár aplikácií Vlastimil Brečka sa preto rozhodol, že vytvorí aplikáciu, ktorá vám uľahčí hľadanie inzerátov na slovenskom a českom portáli Bazoš a vytvoril aplikáciu Bazoš agent.

Bazoš agent nás už pri prvom spustení zaujal svojim jednoduchým a pekným používateľským prostredím. Hneď pri prvom spustení je potrebné nastaviť filter, podľa ktorého sa budú v aplikácii vyhľadávať inzeráty. Pridať môžete aj niekoľko filtrov súčasne. Vyhľadávanie sa realizuje na základe hľadaného výrazu, kategórie tovaru, lokality určenej na základe poštového smerového čísla a vzdialenosti od neho, ceny danej spodnou a hornou hranicou a samozrejme podľa toho, či tovar chcete kúpiť alebo predať. Pri vytváraní filtra by sme ešte uvítali možnosť zadávať lokalitu klasickým zadaním názvu mesta a nielen pomocou PSČ. Keď ste si už vytvorili filtre podľa svojich požiadaviek, môžete sa vrátiť na úvodnú obrazovku , kde sa už zobrazia výsledky vyhľadávania.

  

Každý nájdený inzerát je zobrazený v samostatnom okne, ktoré informuje o cene, názve, umiestnení a nechýba ani fotografia tovaru (ak je dostupná). Ďalšie podrobnejšie informácie získate po kliknutí. Zobrazí sa podrobný popis produktu spolu s ďalšími informáciami ako meno predajcu, cena, lokalita a dátum pridania inzerátu. Po kliknutí na obrázok produktu vo vrchnej časti sa spustí galéria s jeho ďalšími fotografiami. Priamo z aplikácie môžete tiež dotyčnému predajcovi zavolať alebo zobraziť inzerát prostredníctvom webových stránok Bazošu.

  

Aplikácia podporuje upozornenia na nové inzeráty a nastaviť môžete aj frekvenciu obnovovania vyhľadávania – na výber sú intervaly 15, 30, 60 minút alebo 12 a 24 hodín.

Aplikácia Bazos agent je zadarmo dostupná na Google Play a môžete si ju teraz stiahnuť aj pomocou nášho widgetu nižšie.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

28.9.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+