MojAndroid

Kto by na Slovensku nepoznal najväčší hudobný festival Bažant Pohoda. Ak sa aj trento rok chystáte tento festival navštíviť, isto-iste by vám mohla, aplikácia Bažant Pohoda 2012 od Orange, byť veľmi prospešným pomocníkom a sprievodcom po tomto festivale.

Aplikácia Bažant Pohoda 2012 od Orange poskytuje kompletný servis informácií, ktoré by vám mohli byť na festivale prospešné. Okrem podrobného programu, na ktorý si môžete nastaviť pripomienky, sa tu dozviete aj množstvo dôležitých informácií z oblastí ako privolať prvú pomoc, ako sa na festival dostať, informácie o parkovaní, alebo ako postupovať, keď stratíte napríklad peňaženku.

V aplikácii nájdete aj kompletnú mapu festivalu a navigáciu prepojenú so sociálnou sieťou facebook, kde si môžete podľa nej nájsť priateľov, ktorí sa zúčastňujú festivalu. Stačí zdieľať svoju polohu a už nemusíte stráviť dlhé hodiny hľadaním svojich známych po festivale.

Samozrejmosťou sú aj aktuálne novinky a push správy, ktoré vás informujú o všetkom podstatnom na festivale. V aplikácii nájdete aj informácie o pódiách a akciách, pri ktorých nechýba sponzor akcie Orange.

Keď v pokročilej nočnej hodine, za tmy, budete chcieť nájsť svoj stan, ktorého polohu ste predtým zaznamenali do navigácie prepojenej s aplikáciou, môžete použiť baterku, ktorú spustíte kliknutím na znak festivalu po jej spustení.

Aplikácia Bažant Pohoda 2012 od Orange bude určite veľmi prospešnou pomôckou pre všetkých návštevníkov festivalu Bažant Pohoda 2012. Poskytuje naozaj kompletného sprievodcu s užitočnými funkciami, ktoré uľahčia pobyt na tomto letnom festivale. Používateľ sa môže naplno, bez starostí,  venovať zážitkom spojených s týmto pobytom na letisku v Trenčíne.

Verzia: 2017.02
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2017.02
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Bažant Pohoda 2012 od Orange

25.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+