MojAndroid

Vývojár Rastislav Penčík priniesol aplikáciu pre všetkých budúcich, ale aj terajších vodičov, ktorí si chcú prostredníctvom testov overiť svoje znalosti z pravidiel cestnej premávky. Aplikácia Autoškola SK prináša v podobe (zatiaľ) desiatich testov naozaj záľudné otázky, ktoré preveria vaše znalosti z pravidiel cestnej premávky. Aplikácia je jednoduchá a jednoduchými odpoveďami sa dostanete k výsledkom testu, ktorí vám môže veľmi veľa napovedať o tom, ako na tom ste s ovládaním pravidiel cestnej premávky.

My sme si skúšobne urobili jeden test, a napriek 15 ročnému časovému posunu od posledného testovania, počas tvrdého boja o vodičský preukaz, sa nám podarilo titul „vodič“ úspešné obhájiť.

Skúste sa otestovať aj vy a do komentárov nám napíšte, aký výsledok ste dosiahli.

Aplikácia na testovanie vedomostí z pravidiel cestnej premávky je teraz dostupná v Google Play Store.

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Autoškola SK

3.7.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+