MojAndroid

Autor: Ján Pavlík

Komentár autora: ,, Jednoduchý, ľahko použiteľný časovač.Dá sa použiť ako časovač na používanie liekov.

Obsahuje dva typy časovačov:

Intervalový – založený na čase počiatku a intervale opakovania (Napríklad začni o 8.00 a opakuj každých 8 hodín).

Denný – kde interval opakovania je automaticky 24 hodín a umožňuje zadanie viacerých časov upozornenia (Napríklad denne o 10.00, 12.00 a 15.00).

Spoľahlivý, pamäťovo nenáročný. Obsahuje nastavenia zvuku, vibrácií, LED, nastavenie insistent sound, obnovenie po reštarte, konečné/nekonečné opakovanie upozornení a možnosť nastavovať typ časových kontroliek normálna/slider.”

Recenzia MôjAndroid.sk:

AnyTimer Pill Reminder je jednoduchá a účelová aplikácia, ktorá by mala zaujať najmä tých, ktorí často zabudnú užiť tabletku v presne stanovený čas počas dňa. Alarm (časovač), ktorý vás upozorní na užitie tabletky sa dá nastaviť dvojaký. V prvom prípade ide o intervalový časovač, pri ktorom je nutné zadať počiatočný čas a intervaly opakovania. Poteší možnosť zadať presný počet intervalov, ktoré sa majú opakovať, čo je výborné napríklad pri presne danom počte antibiotík (napr. 16 ks v balení). Druhou možnosťou je nastaviť si časovač každodenných časov, ktorý je založený na pravidelných alarmoch počas dňa v časoch, ktoré si sami zvolíte. To využijete napríklad pri užívaní vitamínov, ktoré užívate každé ráno.

Pri oboch možnostiach máte možnosť nastaviť si názov časovača, poznámku (napríklad názov lieku), či je časovač aktívny, začiatok (deň) a skončenie po X behoch, ktoré som spomínal už vyššie. Pri nastavení časov si môžete zvoliť (v nastaveniach aplikácie) metódu zadávania času označenú ako DateSlider, pomocou ktorej zadávate čas horizontálnym otáčaním ciferníkov. Nastavenia aplikácie obsahujú aj iné zaujímavé vylepšenia, napríklad možnosť nastaviť si upozornenie aj pomocou LED diódy, možnosť nastaviť si zvuk pripomenutia (buď zvuk upozornenia alebo alarmu vo vašom telefóne), možnosť vibrácií či iné nastavenia. Nastaviť si môžete aj spôsob triedenia pripomenutí na domácej obrazovke. Aplikácia je spracovaná výborne, robí len to, čo má a robí to dobre. Môžem ju len odporučiť.

 

AnyTimer Pill Reminder
azuzi
Verzia 1.7.1 (10. 9. 2011)
Veľkosť 215 kB
2.1+

Zadarmo

 

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií aj zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


8.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+