MojAndroid

Autor: AndyGFX

Komentár autora:

Logická hra, fungujúca na princípe negácie. Obsahuje niekoľko herných módov, hráč môže hrať na čas, za ktorý vytvorí vybraný vzor, alebo môže len tak skúšať vytvárať rôzne obrazce.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Swapper ja naozaj tvrdý oriešok, ktorý sa však dá rozlúsknuť. Stačí trošku cviku a, času, trpezlivosti a premýšľania.

Na začiatku hry zvolíte obrazec, ktorý vás posúva do ďalšej úrovne. Prekrývaním obrazcov, krížov, tvorených z bodov sa potom snažíte vyskladať obrazec. Niekedy bod odstránite, keď je obsadený, a na druhej strane, pridáte, keď je bod prázdny.

Naozaj dobrá zábavka pre všetkých premýšľania chtivých. :-)

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

Swapper
AndyGFX
Verzia 1.1 (28. 7. 2011)
Veľkosť 1,6 MB
1.5+

Zadarmo

 

24.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+