MojAndroid

Autor: Erik Telepovský, Lukáš Vinclav, Ondrej Lechan

Komentár autora:

Aplikácia VoteHub slúži ako mobilný klient rovnomenného projektu, ktorého cieľom je umožniť používateľom vytvárať jednoducho použiteľné ankety a zhromažďovať kompletné štatistiky. Verzia pre Android platformu (zatiaľ) povoľuje používateľovi vyhľadávať už existujúce ankety, hlasovať v nich a zobrazovať výsledky hlasovaní, teda štatistiky. Samotné ankety sa vytvárajú na webovej stránke www.votehub.net, kde sa autor môže rozhodnúť o aký typ ankety má záujem, a teda či úlohou hlasovania bude klasický prieskum, kvíz alebo hodnotenie ľubovoľného subjektu. Jednou z výhod tohto projektu je tvorba tzv. hlasovacích kôl, pomocou ktorých vie autor ovplyvňovať prístup k hlasovaniu. Záleží len na ňom, kedy a komu sa rozhodne sprístupniť hlasovanie, a či si okrem iného hlasujúci môže pozrieť aktuálne štatistiky. Aplikácia disponuje intuitívnym používateľským rozhraním, rôznorodosťou použitia a zaujímavým dizajnom.

Komentár MôjAndroid.sk:

VoteHub je aplikácia na obsluhu systému online stránky projektu votehub.net. Aplikácia je určená na vypĺňanie už zadaných krátkych prieskumov a ankiet, alebo používateľ môže po registrácii zadať svoju vlastnú anketu alebo prieskum.

Hlasovania majú charakter prispôsobeného používania, kde zadávateľ môže určit niekoľko faktorov a podmienok použitia samotnej ankety alebo prieskumu. Navyše používateľ môže jednotlivé prieskumy a ankety hodnotiť.

Zaujímavá a prospešná aplikácia, napríklad pre študentov vysokých škôl, ktorí píšu svoje seminárne, bakalárske alebo diplomové práce, ktoré potrebujú doplniť o relevantné výsledky prieskumov a ankiet.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránkeAndroidCode.sk. Hlasujte a vyhrajte 3x HTC Wildfire S a 10x Sygic GPS Navigation. Hlasovanie trvá do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


VoteHub
Erik Telepovský
Verzia 1.4.4 (28. 11. 2011)
Veľkosť 553 kB
2.2+

Zadarmo


 


 

 

 

20.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+