MojAndroid

Autor: Union poisťovňa, a.s.

Komentár autora:

Union poisťovňa, a. s., ako prvá slovenská poisťovňa prináša aplikáciu pre smartfóny, prostredníctvom ktorej je možné si uzatvoriť poistenie. Klient má na výber 3 typy poistenia: poistenie liečebných nákladov v zahraničí, poistenie zásahu HZS a krátkodobé úrazové poistenie. Objednávka a platba za poistenie prebieha off-line cez SMS, pričom klient zaplatí za poistenie strhnutím kreditu zo SIM karty alebo v rámci faktúry od mobilného operátora.

Aplikácia pre uzatváranie SMS poistenia okrem toho obsahuje:

  • prehľadný formulár na uzatvorenie SMS poistenia
  • adresár kontaktov, ktorý šetrí čas pri uzatváraní poistenia
  • dôležité dokumenty, kontakty a detailné informácie o produktoch
  • prehľad uzatvorených SMS poistení
  • kalendár, ktorý upozorní na končiacu sa platnosť poistenia

Komentár MôjAndroid.sk:

Union poisťovňa a.s. prináša formou svojej dvornej aplikácie zaujímavý spôsob, ako si pred cestou do zahraničia alebo aj na Slovensku, zabezpečiť rýchlym a účinným spôsobom cestovné poistenie. Z vlastných skúseností vieme, že takéto poistenie je vhodné vybaviť si pred každou cestou do zahraničia.

Aplikácia ponúka výber z portfólia poistení pre cesty, návštevu hôr ale aj v rámci špotových dovoleniek a pobytov. Aplikácia ponúka kompletný pohľad na poistenie od spoločnosti Union a poskytuje aj istú asistenčnú službu v podobe kontaktov na poisťovňu.

Zaujímavá aplikácia, ktorá ušetrí čas a je pohodlným spôsobom ako si zabezpečiť aspoň akú takú istotu v prípade nepríjemností na dovolenke alebo ceste do zahraničia.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasujte a vyhrajte 3x HTC Wildfire S a 10x Sygic GPS Navigation. Hlasovanie trvá do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

Union mobilné poistenie
Union poisťovňa, a.s.
Verzia 1.0.2 (20. 6. 2011)
Veľkosť 733 kB
2.1+

Zadarmo

 

 

16.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+