MojAndroid

Autor: Tomáš Talián

Komentár autora:

Chcete si staviť? Nájdite najbližšiu stávkovú kanceláriu hneď teraz vo Vašom telefóne v krajinách Česká Republika, Slovensko, Rumunsko a Poľsko.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Aplikácia Stávkové kancelárie je vhodným doplnkom pre všetkých náruživých stávkarov. Jej obsah sa sústreďuje na niekoľko najčastejších stávkových kancelárií na Slovensku, v Českej republike, Poľsku a Rumunsku. My sme si aplikáciu otestovali na slovenské kancelárie, ktoré sú však sústredené len do troch. V skutočnosti je omnoho viac spoločností, ktoré poskytujú služby stávok.

V prípade potreby, aplikácia stávkové kancelárie vám napovie najbližšiu kanceláriu, v ktorej môžete vyskúšať vaše šťastie. Po vybratí konkrétnej pobočky vám aplikácia ukáže presnú adresu a otváracie hodiny. Pokiaľ splníte všetky podmienky (možnosť premiestniť sa, časové obdobie otvorenia kancelárie) nič vám nebráni už viac v ceste, aby ste podali svoju stávku. Pomocou navigácie vám aplikácia pomôže priamo pred dvere pobočky a výhre už v podstate nič nebráni….

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasovenie končí 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

Sázkové kanceláře
Soltes.eu s.r.o.
Verzia 1.5.0 (13. 10. 2011)
Veľkosť 502 kB
2.1+

Zadarmo

 


 

 

 

6.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+