MojAndroid


Autor:
INNOVA apps s.r.o.

Komentár autora:

S touto aplikáciou môžete platiť za MHD v Bratislave, Košiciach, Prešove a Žiline.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Spoločnosť INNOVA apps s.r.o. urobila v podobe aplikácie SMS Ticket Slovakia počin, ktorý je veľmi prospešný pre bežného používateľa MHD v mestách ako je Bratislava, Košice, Prešov alebo Žilina.

SMS Ticket Slovakia dlhodobo patrí k povinnej výbave nášho Android smartfónu a bola už niekoľko krát vynikajúcim pomocníkom pri našich cestách, najmä do hlavného mesta. Je veľmi pohodlná, aj keď za istú pohodlnosť a rýchlosť vybavenia si lístka, zaplatíte mnoho  razy viac, ako by ste zaplatili za bežný, papierový lístok, kúpený z automatu alebo u predajcu. V tomto vidíme hádam asi jedinú nevýhodu tejto aplikácie pre bežného používateľa.

Preto odporúčame vývojárom rozšíriť možnosti kúpenia viacerých lístkov, čo pravdepodobne nezávisí len od ich rozhodnutia a tlak sa musí vyvíjať aj na samotného prevádzkovateľa MHD v jednotlivých mestách.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasovanie končí 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


SMS Ticket Slovakia
INNOVA apps s.r.o.
Verzia 0.9.5 (listopad 14.. 2011)
Veľkosť 188 kB
1.5+

Zadarmo


 

 


 

 

 

12.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+