MojAndroid

Autor: INNOVA apps s.r.o.

Komentár autora:

Aplikácia ktorá vám ušetrí čas pri platbe za parkovné. Ak nemáte pri sebe drobné alebo neviete kde je najbližší parkovací automat, stačí vybrať mesto, parkovaciu zónu a zaplatiť.

Aplikácia momentálne umožňuje platiť za parkovné v mestách: Prešov, Trenčín, Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Martin, Vranov nad Topľou a Zvolen. Pre správne použitie zadávajte ŠPZ bez medzier.

Ak náhodou nájdete nezhody v cenách za sms parkovné, pošlite nám info na android [zavináč] innova [bodka] sk s informáciou, ktoré mesto a zónu treba upraviť. Môže sa stať, že pre niektoré zakúpené lístky sa zobrazí nesprávny čas trvania. Je to spôsobené tým, že sa zmenil formát potvrdzujúcej SMSky. Dajte nám vedieť a aplikáciu upravíme.

Komentár MôjAndroid.sk:

Ďalší vynikajúci počin spoločnosti INNOVA s.r.o., tentoraz prednostne určená aplikácia pre všetkých cestujúcich vodičov áut SMS Parking Slovakia.

Aj keď rozšírenosť tejto aplikácie nie je ešte v stave obľúbených na vrchole rebríčka, aj pri tejto aplikácii sme sa v praxi presvedčili, že je vhodným doplnkom a povinnou výbavou na cesty, či už ako vodiča alebo spolujazdca. Rýchlo a pohodlne vybavíte parkovanie v mestách ako je  Prešov, Trenčín, Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Martin, Vranov nad Topľou a Zvolen. Ďalšia z tzv. „MUST HAVE“ aplikácií…

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasovanie končí 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


SMS Parking Slovakia
INNOVA apps s.r.o.
Verzia 0.9.6 (8. 12. 2011)
Veľkosť 153 kB
1.5+

Zadarmo

 

 

13.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+