MojAndroid

Autor: Michal Moščovič, SME.sk

Komentár autora:

Najkvalitnejšie spravodajstvo zo sveta aj z domova priamo vo vašom mobile.

Najlepšie a najčítanejšie spravodajstvo do vášho mobilu. Špeciálna aplikácia SME.sk vám umožní čítať správy zo SME.sk aj na cestách s plným komfortom presne tak ako keby ste sedeli za počítačom. Pomocou notifikácie vám navyše neujdú žiadne dôležité správy.

Funkcie:

  • najnovšie správy zo Slovenska i sveta,
  • najpopulárnejšie správy,
  • články, videá, diskusie priamo vo vašom mobile,
  • notifikácia pre veľmi dôležité správy,
  • možnosť odložiť si zaujímavé články a prečítať neskôr,
  • prepojenie s vašim Facebook a Twitter kontom.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Slovenský mediálny trh sa pomaly preberá z letargie a nastupuje trend, ktorý už v zahraničí nepatrí k ničomu výnimočnému a skôr je štandardom ako nejakým ojedinelým počinom. Medzi trendové mienkotvorné médiá u nás patrí aj denník SME so svojou stránkou a aplikáciou priamo viazanou na SME.sk. Aplikácia SME.sk poskytuje plnohodnotný prístup k spravodajstvu Sme na internete – správy z domova a zo zahraničia, články, videá, ktoré nie sú celkom optimalizované pre mobilné zariadenia, diskusie k článkom. Výhodou je, že pokiaľ práve nie ste v dostupnosti iných spravodajským médií, dostanete notifikáciu v podobe krátkeho upozornenia na najdôležitejšie udalosti posledných dní. Tematické spravodajstvo je súčasťou aplikácie.

Aplikácia SME.sk je jedna zo spravodajských aplikácií, ktoré patria k povinnej výbave nášho Android smartfónu.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránkeAndroidCode.sk. Hlasovenie končí 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


SME.sk
Petit Press
Verzia 1.1.15
Veľkosť 384 kB
1.6+

Zadarmo


 

 


 

 

 

12.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+