MojAndroid

Prinášame vám ďalšiu slovenskú Android aplikáciu – Skener. Pri aplikácii Skener sme si všimli jednu zaujímavú vec, a to fakt, že faktúry a rôzne dokumenty, ktoré vydávajú platobný rozkaz v Slovenskej republike nie sú opatrené čiarovým kódom alebo QR. Je to ďalší podnet pre všetkých veľkých, či malých vystavovateľov faktúr, výrobcov platobných programov, aby tieto možnosti zvážili a uľahčili tak možnosti platieb.

Ale, aby sme sa vrátili opäť k aplikácii Skener, ktorú prináša na trh Slovenská sporiteľňa a.s. .

Skener je aplikácia, ktorá je prednostne a výhradne určená na platenie poštových poukážok. Je to pokrok, no v dnešnej dobe by sme možno privítali plnohodnotnú aplikáciu na prácu s internet bankingom a čiarové kódy na všetkých platobných dokumentoch. Skener poskytuje platenie poukážok bez návštevy pošty, platby rýchle a komfortnejšie, stav transakcie, históriu platieb.

Na uskutočnenie platieb sa musíte pre použitie prihlásiť do internet bankingu Slovenskej sporiteľne. Skener je prednostne určený pre klientov Slovenskej sporiteľne.

Bezpečnosť transakcií je zabezpečená zadávaním údajov pri každom prihlásení, automatické odhlásenie po 15 minútach a nemožnosť prihlásiť sa do internet bankingu z viacerých zariadení naraz.

Zaujímavý počin slovenskej banky, ktorý veríme, že bude nasledovaný aj ostatnými bankami, s plnohodnotnejším prostredím a rozšírenými možnosťami.

Skener (Scanner)
Slovenská sporiteľňa, a.s.
Verzia 1.0.1 (21. 12. 2011)
Veľkosť 448 kB
2.2+

Zadarmo

 

8.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+