MojAndroid

Autor: IDAL MEDIA

Komentár autora:

Quick TimeTable – Rozvrh hodín – aplikácia a widget, jednoduchý a intuitívny manager vyučovacích hodín.

Vytvorte si pomocou aplikácie vlastný rozvrh hodín.

Vlastnosti:

  • Párny / Nepárny týžden
  • Rozšíriteľnosť hodín
  • Preddefinované hodiny
  • Jazyková podpora
  • Backup & Restore
  • Poznámky a trieda pre každú hodinu

Komentár MôjAndroid.sk:

Quick Time Table je aplikácia, ktorá poslúži najmä školopovinným používateľom, ale i rodičom školopovinných ratolestí, pri vytvorení prehľadného a podrobného rozvrhu hodín počas školskej dochádzky.

Quick Time Table poskytuje flexibilný rozvrh pre párne a nepárne týždne, možnosť pridania predmetov podľa aktuálneho rozvrhu, poznámky pre každú hodinu, jazykovú podporu a zálohovanie. Prehľad môže používateľ získať aj farebným rozlíšením jednotlivých hodín.

Pri tejto aplikácii sme si zaspomínali na časy našej školskej dochádzky, kedy sme v rozvrhu mali niekoľko hodín do týždňa, najmä na strednej škole, vedené ako „nulté hodiny“ so začiatkom pred ôsmou hodinou rannou. Možno by bolo dobré teda rozšíriť rozvrh aj týmto požiadavkám a vzhľadom na jazykovú mutáciu (angličtina), prispôsobiť aplikáciu v časovom rozvrhu hodín aj prípadným zahraničným používateľom.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasujte a vyhrajte 3x HTC Wildfire S a 10x Sygic GPS Navigation. Hlasovanie trvá do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


Rozvrh hodin
IDAL MEDIA
Verzia 1.2 (26. 11. 2011)
Veľkosť 397 kB
2.1+

Zadarmo


 


 

 

 

17.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+