MojAndroid

Autor: Pricemania.sk – Ján Sivuľka

Komentár autora:

Nová mobilná aplikácia od portálu na porovnanie cien tovaru Pricemania.sk.

Umožňuje porovnanie cien viac ako 1 mil. produktov z ponuky viac ako 3 000 e-shopov.

Rýchly prístup k porovnaniu cien umožňuje skener čiarových (EAN) kódov, takže aplikácia sa vám zíde hlavne v kamennom obchode, ak si chcete porovnať ceny daného tovaru na internete.

Ďalej detail produktu obsahuje:

  • porovnanie cien tovaru v e-shopoch
  • popis a parametre produktu
  • galériu
  • vývoj ceny tovaru
  • mapu obchodov, ktoré majú tovar v ponuke

Komentár MôjAndroid.sk:

Projekt Pricemania.sk hádam pre internetovo zdatných čitateľov ani nie je potrebné predstavovať. Aplikácia rovnomenného názvu poskytuje rýchle porovnanie cien prostredníctvom internetového rozhrania a stránky Pricemania.sk.

Vyhľadávanie produktov prebieha prostredníctvom externej aplikácie na skenovanie EAN kódov, alebo priamym zadaním hľadaného výrobku.

Medzi nevýhody aplikácie počítame pripájanie sa na internet prostredníctvom internetového prehliadača a nízky počet EAN kódov v databáze Pricemanie, na rozšírení ktorej sa však, podľa vyjadrení, intenzívne pracuje.

Inak jedna z aplikácií, ktoré porovnávajú ceny v internetových obchodoch, ktorá je z radu aplikácií, ktoré patria k povinnej výbave vášho smartfónu. Najmä, ak ste si obľúbili nakupovanie cez internet ako my v redakcii.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasovanie končí 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


Pricemania.sk porovnanie cien
Pricemania.sk – Jan Sivulka
Verzia 1.0 (17. 8. 2011)
Veľkosť 39 kB
1.5+

Zadarmo


 

 

 


 

 

 

13.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+