MojAndroid

Autor: Triad Advertising

Komentár autora:

Keď viete, čo je výnimočné, voľba je jasná.

Stiahnite si Pilsner kompas a fľaška Pilsner Urquell vám ukáže jasnú voľbu – smer do najbližšieho Pilsner Urquell Pubu.

Čo ponúka Pilsner kompas:

  • flaška Pilsner Urquell ukazuje smer do najbližšieho Pilsner Urquell Pubu
  • v zozname je viac ako 40 oficiálnych Pilsner Urquell Pubov na Slovensku
  • navigácia do najbližšieho Pilsner Urquell Pubu cez Mapy

Špeciálna funkcia navyše:

  • zatočte si sami flaškou Pilsner Urquell

Recenzia MôjAndroid.sk:

Ako milovníci piva z Plzne, sme očakávali od tejto aplikácie naozaj zaujímavú a nápomocnú aplikáciu, ktorá nás zbaví smädu v zaprášených uliciach miest. Žiaľ, nemôžeme napísať dokonale pozitívnu reakciu, čo nás mrzí o to viac, že sme si aplikáciu chceli nechať v našej povinnej výbave redakčného smartfónu pri cestách po Slovensku.

V skratke: zaujímavá aplikácia pre všetkých milovníkov piva. Nepodarilo sa nám nasmerovať fľašku kompasu na akýkoľvek bližší, či vzdialenejší pub. Použili sme aj navigáciu, a napriek tomu kompas nereagoval. Je možné, že sme boli od najbližšej krčmičky príliš ďaleko a aplikácia jednoducho nereagovala.

Na druhej strane, pri funkcii roztáčania fľašky a náhodného výberu, nám napadlo napriek tomu praktické využitie tejto aplikácie… Hra z čias školských chát – „fľaša“. :-)

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

Pilsner kompas
TRIAD Advertising
Verzia 1.0 (15. 4. 2011)
Veľkosť 1,3 MB
2.1+

Zadarmo

12.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+