MojAndroid

Autor: Dávid Kozák

Komentár autora:

Over si doménu kedykoľvek potrebuješ vo svojom telefóne.

Aplikácia slúži na overenie dostupnosti domény, a jej objednanie od spoločnosti WEBGLOBE, s.r.o.

Komentár MôjAndroid.sk:

Over doménu – účinný marketingový nástroj spoločnosti WEBGLOBE s.r.o., ktorý poskytuje veľmi hrubý pohľad na domény a ich registráciu, resp. obsadenosť. Súčasťou je cenník a možnosť objednať si doménu a webhosting priamo prostredníctvom aplikácie u spoločnosti WEBGLOBE s.r.o. .

Pri overovaní konkrétnej domény sme boli trochu sklamaní zo strohosti informácií, ktoré aplikácia poskytuje. Preto by sme odporúčali, pre dobro aplikácie a jej rozšírenie, poskytovať o doméne podrobnejšie informácie.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasujte a vyhrajte 3x HTC Wildfire S a 10x Sygic GPS Navigation. Hlasovanie trvá do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


Over doménu
WEBGLOBE
Verzia 1.03 (8. 11. 2011)
Veľkosť 303 kB
1.1+

Zadarmo

 

 

 

20.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+