MojAndroid

Autor: Peter Halada

Komentár autora:

Network puzzle je klasická logická hra, s cieľom spojiť počítače na ploche do jednej siete, pomocou otáčania sieťových komponentov. Hra obsahuje stovky sietí, s rôznymi veľkosťami.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Network Puzzle Free je opäť jedna z aplikácií, ktorá ponúka preskúšanie si logického myslenia, tentoraz pre všetkých nadšencov logiky z oblasti IT – spájanie počítačov do siete. :-)

Dotykom na jednotlivé políčka otáča hráč políčka tak, aby vytvoril spojenie siete. Hra poskytuje niekoľko stoviek spojení, v rôznych úrovniach polí, a to 6×6 alebo 9×9. Ak máte chvíľku času a chuť otestovať svoje „znalosti z IT“ je táto hra vhodným nástrojom ako zahnať dlhú chvíľku. :-)

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasovanie končí 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

Network Puzzle Free
Android-AZ
Verzia 1.5 (11. 8. 2011)
Veľkosť 289 kB
1.5+

Zadarmo

 


 


 

 

 

9.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+