MojAndroid

Autor: NoMan Projects

Komentár autora:

MyCarTracks je Android aplikácia a služba www.mycartracks.com.

Android aplikácia:
S MyCarTracks je možné nahrávať cesty, zobrazovať ich na mape a sledovať štatistiky o trase. Umožňuje zdieľanie áut medzi zariadeniami, automatické nahrávanie, offline a online nahrávanie.

Web:
Online sledovanie polohy a trás jednotlivých vozidiel alebo vozidiel celého vozového parku. Je možné kontrolovať trasy vozidiel, vzdialenosti, čas jazdy, vynútené státia, atď.

Umožňuje generovanie užitočných dokumentov, ktoré je možné použiť pre optimalizáciu času, nákladov, účtovníctvo – kniha jázd a fakturáciu zákazníkov.

Facebook: http://on.fb.me/sqJ0pe
Twitter: http://twitter.com/#!/MyCarTracks

Komentár MôjAndroid.sk:

MyCarsTrack je zaujímavá a prospešná aplikácia na sledovanie trasy automobilov, ale v podstate je to sústredené na sledovanie samotného zariadenia, kde aplikácia je nainštalovaná. Je vhodným doplnkom v kombinácii zariadenia a automobilu, na sledovanie napríklad svojich zamestnancov a ich trás. Prostredníctvom webu je možné odsledovať výdavky pre účtovníctvo, náklady a podobné prospešné funkcie. Zaujímavá aplikácia, vhodná na trasovanie smartfónu, v ktorom je nainštalovaná.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasujte a vyhrajte 3x HTC Wildfire S a 10x Sygic GPS Navigation. Hlasovanie trvá do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


MyCarTracks – GPS Tracker
NoManProjects
Verzia 2.1.2 (3. 11. 2011)
Veľkosť 1,2 MB
2.0.1+

Zadarmo


 


 

 

 

16.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+