MojAndroid

Autor: Peter Halada

Komentár autora:

V programe Money Tracker si môžete evidovať svoje aktuálne aj budúce finančné výdaje, a robiť si tak plán financií do konca mesiaca alebo roka. Program spočíta koľko je možné minúť do konca mesiaca aby bol splnený plán. Takto sa ľahko kontrolujú výdaje v priebehu mesiaca pri bežných nákupoch a podobne. Treba si len zvoliť koľko chcete mať na účte na konci mesiaca, a potom dodržiavať priebežné míňanie podľa voľných prostriedkov vypočítaných v programe. Program robí aj evidenciu podľa kategórií prípadne robí grafy míňania.

Recenzia MôjAndroid.sk:

S aplikáciou Money Tracker sme sa už v našom predstavovaní aplikácií stretli v minulosti, a preto len zopakujeme niekoľko faktov z jej testovania.

Money Tracker je slovenská aplikácia, ktorá vám umožňuje udržiavať kontrolu nad vašimi dennými výdavkami počas mesiaca.

Po zadaní rozpočtu na nasledujúci mesiac, môžete ovládať výdavky a jednoducho ich prispôsobovať aktuálnej situácii. Denne musíte však „pracne nahadzovať“ svoje výdavky a na konci mesiaca vám aplikácia vypočíta automaticky ich priebeh a konečné prepočty. Čo by sa mohlo dať doplniť možno o snímanie transakcií pomocou kódov z bankových zloženiek a šekov.

Môžete si udržiavať zadaný rozpočet, alebo sa jednoducho dozviete, či ste ho dodržali alebo prekročili. Vždy máte po ruke aj informáciu o zostatku „na účte“ svojho plánovaného rozpočtu.

Priebeh výdavkov vidíte v grafickom zobrazení a jednotlivé výdavky sú rozdelené do kategórií, teda vždy máte po ruke informatívny prehľad. Kategórie si môžete pružne prispôsobiť svojim potrebám.

Aj napriek našej recenzii z júla 2011, a nespokojnosti našich čitateľov, vývojári doteraz nepridali viac jazykových mutácií a aplikáciu nájdete jedine v anglickej verzii.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

Money Tracker Free
Android-AZ
Verzia 1.3 (11. 8. 2011)
Veľkosť 190 kB
1.6+

Zadarmo

 

 

5.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+