MojAndroid

Autor: Ing. Ivan Ječim

Komentár autora:

Aplikácia slúži na zistenie aktuálneho meškania vlakov, ktoré sa nachádzajú na trati ŽSR na Slovensku.

Vlak je možné vyhľadať na základe čísla vlaku. Aplikácia zobrazí informácie o vlaku (východzia a cieľová stanica), aktuálnu polohu a informáciu o meškaní (farebne).

Nájdené vlaky je možné pridať do zoznamu ”Moje vlaky” a tým urýchliť opakované hľadania.

Komentár MôjAndroid.sk:

Aplikácia meškanie vlaku je pomerne prospešný počin vývojára Ing. Ivana Ječima. Množstvo používateľov aplikáciu vyskúšalo a prikláňame sa k ich spoločnému názoru, že by mohla fungovať nielen na základe kódového číselného označenia vlaku, ale bolo by prospešnejšie, keď by sa dali spojenia, vyhľadať aj prostredníctvom východzej a konečnej stanice.

Napriek tomu je to pomerne zaujímavý počin, ktorý však hodnotíme ako použiteľný jedine v prípade železničných nadšencov ovládajúcich kódové označenia vlakov, pri priamej návšteve železničnej stanice, kde si jednoducho zistíte označenie vlaku alebo v kombinácii s inou aplikáciou poskytujúcou spojenia, s ktorou sme ju testovali aj my.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


Meškanie vlaku
jecim.sk
Verzia 1.0.1 (11. 12. 2011)
Veľkosť 62 kB
2.1+

Zadarmo

 

 

15.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+