MojAndroid

Autor: Martin Štofčík

Komentár autora:

Guľôčky sú jednoduchá hra, v ktorej hráč presúva guľôčky rovnakej farby do vertikálneho, horizontálneho alebo diagonálneho radu. Hráč môže presunúť len jednu guľôčku na miesto, na ktoré existuje cesta. Ak sa hráčovi podarí dostať päť (alebo viac) rovnakých guľôčok vedľa seba, tak tie zmiznú. Ak sa hráčovi v danom ťahu nepodarí umiestniť päť rovnakých guľôčok vedľa seba, v tom prípade sa objavia tri nové guľôčky! Hra končí v momente, keď sa zaplní celá hracia plocha.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Veľmi jednoduchá aplikácia, ktorá si vyžaduje rýchlosť, presnosť, logiku a intuíciu. Aj keď intuícia je vám v tomto prípade zbytočná, keďže hru nemáte plne pod kontrolou a premiestňovaním guľôčok sa jednoducho náhodne objavujú nové, ktoré vás zablokujú a znemožnia vám pokračovať v hre.

Zámerom je spojiť 5 guľôčok v rade, ktoré vám po takomto spojení zmiznú. Počas hry sa nám však nepodarilo dostať sa ďalej, ako na 30 bodov, čo nás dosť znechutilo, aj vďaka už spomenutému náhodnému pribúdaniu guľôčok a vďaka tomu, že hra mala kontrolu skôr nami, ako my nad ňou.

Zaujímavý projekt, no našim odporúčaním je, rozšíriť jeho možnosti, a hlavne, aby hráč nestratil motiváciu, bolo by fajn nechať na hráča väčšiu možnosť kontroly nad hrou možno prostredníctvom levelov alebo aby mohol viac intuitívne predpokladať, kde sa objavia nové guľôčky a akej farby…

 

Kuličky
Martin Stofcik
Verzia 1.2 (10. 10. 2011)
Veľkosť 260 kB
1.5+

Zadarmo

 

 

 

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

 


 

 

22.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+