MojAndroid

Autor: NoMan Projects

Komentár autora:

Snímok Zeme zo satelitu v reálnom čase ako pozadie (Live Wallpaper). Aplikácia zobrazujúca aktuálny stav počasia, zemetrasenia, búrky, tornáda, fázy mesiaca a dni v reálnom čase.

Pre spustenie: Home > Menu > Wallpapers > Live Wallpapers

Vlastnosti:

  • niekoľko typov projekcií
  • dvojité poklepanie pre priblíženie alebo oddialenie
  • aktuálne zemetrasenia na celom svete
  • zemetrasenia, búrky, tornáda a veterné smršte v Severnej Amerike

Recenzia MôjAndroid.sk:

S podobnou aplikáciou máme skúsenosti z prostredia PC a je veľmi zaujímavým poznaním vedieť, čo sa práve odohráva na planéte Zem.

Live Earth Wallpaper je aplikácia, ktorá vám sprostredkuje množstvo informácií z diania na planéte Zem, či už formou aktuálnych zemetrasení, aktuálnych tornád, búrok a smrští, a to všetko v reálnom čase. Vďaka aplikácií vidíte aktuálnu fázu dňa a noci na Zemi, fázy mesiaca. Na podrobnejšie informácie je vhodné sa zaregistrovať.

Aplikácia zaujme všetkých nadšencov „vesmírneho pohľadu na Zem“ a fanúšikov rôznych meteorologických a prírodných úkazov. Určite odporúčame vyskúšať, možno sa do aplikácie Live Earth Wallpaper zamilujete, ako sme sa do nej zamilovali my…

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Aplikácie bolo možné prihlasovať do 30.11.2011. Hodnotenie aplikácií trvá do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

 

Live Earth Wallpaper
NoManProjects
Verzia 1.2.4 (24. 5. 2011)
Veľkosť 458 kB
2.1+

Zadarmo

 

 


 

 

 

5.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+