MojAndroid

Autor: Rudolf Halmi

Komentár autora:

Konvertor mien pre Android je jednoduchý konvertor pre cudzie meny s kurzovým lístkom.

  • offline
  • vlastné meny
  • obľúbené meny
  • okamžitá konverzia
  • voliteľná hlavná mena
  • online update cez server Európskej centrálnej banky alebo ďalšie zdroje
  • vstavaná kalkulačka

Recenzia MôjAndroid.sk:

Konvertor mien pre Android je veľmi zaujímavou, a zároveň veľmi jednoduchou aplikáciou, ktorá vám pomôže zorientovať sa napríklad vo vývoji mien na trhoch s menami jednotlivých krajín a kurzoch mien Európskej centrálnej banky.

V základnej verzii, ktorá je zadarmo si môžete urobiť rýchly prehľad štyroch vybraných mien a ich vzájomných kurzov, aktuálnych pre daný deň.

Konvertor mien môže pomôcť pri cestách za prácou napríklad pre všetkých  pracujúcich vo Veľkej Británií, Českej republike, Spojených štátov Amerických…

Je však vynikajúcou pomôckou aj pri krátkych cestách, a to aj do exotickejších krajín, kde nie národnou menou EURO.

Aplikáciu považujeme za vynikajúcu pomôcku, ktorá sa zíde, keď sa pri svojich cestách zatúlate mimo EURO zónu a stala sa pevnou súčasťou povinnej výbavy nášho redakčného Android smartfónu.

 

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

 

 

 

 


 


 

22.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+