MojAndroid

Autor: Generali Slovenská poisťovňa a.s., eMan s.r.o.

Komentár autora:

Generali Slovensko je inovatívnou a praktickou poisťovňou s dôrazom na kvalitný a rýchly servis pre klienta. Nová mobilná aplikácia Keby niečo Vám umožňuje rýchly a jednoduchý prístup k službám Generali Slovensko kdekoľvek a kedykoľvek budete potrebovať. Keby niečo, pomôže vám pri nahlásení poistnej udalosti priamo z miesta nehody.

Hlavné výhody:

  • Nahlásenie dopravnej nehody
  • Sprievodca odporúčanými krokmi, čo robiť po dopravnej nehode
  • Interaktívna mapa všetkým zmluvných autoservisov na celom území Slovenskej republiky spolu s otváracou dobou, kontaktnými údajmi a GPS súradnicami.
  • Užívateľský profil pre efektívnu prácu so zadanými údajmi.

Komentár MôjAndroid.sk:

Aplikácia „Keby niečo“ je určená pre klientov poisťovne Generali, a je prvou pomocou, a to doslova, pri prípadnej autohavárii a problémoch na cestách autom.

Aplikácia poskytuje všetky dôležité informácie o telefónnych číslach, postupe pri nehodách, autoservisy a rýchly formulár pri nahlásení poistnej udalosti na aute. Určením polohy prostredníctvom GPS pomoc pre klientov Generali je v podstate nasmerovaná účelne a presne.

Zaujímavá a šikovná aplikácia patriaca medzi prvé lastovičky finančných domov a spoločností, bodaj by sa pridali aj iné poisťovne a banky v podobných počinoch.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasovanie trvá do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


Keby niečo
eMan s.r.o
Verzia 1.0 (24. 10. 2011)
Veľkosť 2,3 MB
2.1+

Zadarmo

 

 

14.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+