MojAndroid

Autor: Rudolf Halmi

Komentár autora:

Vystreľuj farebné hexagóny a vyčisti hraciu plochu. Keď sa dotkne 3 a viac hexagónov, padnú dole. Level je ukončený, keď už nezostali žiadne hexagóny. Táto hra berie to najlepšie z hier ako Frozen Bubble, Shoot Bubble a tiež z hier typu Luxor a Bonsai Blast.

Obsahuje:

  • 5 rôznych HD tém vhodných aj pre tablety
  • viac než 600 levelov
  • rozličné spôsoby ovládania
  • integráciu so službou OpenFeint
  • tabuľka najlepších hráčov
  • 16 skrytých cieľov, ktoré hráč postupne odomyká

Recenzia MôjAndroid.sk:

Hexagon – hra, ktorá očarí najmä „ničiteľov“. Pri prvom pohľade sa zdalo, že nás táto hra nezaujme a pravdepodobne ju zaradíme do zabudnutia. Práve naopak. Už po prvých zničených šesťhranoch, nás očarilo efektné rozstreľovanie obrazcov.

Účelom hry je, aby ste poskladali tri šesťhrany vedľa seba. Na tento účel môžete prefíkane využiť aj steny obrazovky, teda môžete jednou ranou zničiť aj tri alebo štyri farby naraz.

Po zistení tejto „finty“ už levely prechádzate viac menej do niekoľkých sekúnd. A bodíky pribúdajú jedna radosť.

Veľmi chytľavá „ničiteľská strieľačka“. :-)

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

Hexagon – marble bubble buster
halmi.sk
Verzia 1.6.1 (9. 11. 2011)
Veľkosť 4,9 MB
1.5+

Zadarmo


 

 

25.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+