MojAndroid

Autor: Rudolf Halmi

Komentár autora:

Frozen Bubble Level Editor umožní prehĺbiť si radosť z hry Frozen Bubble. Editor má 40 nových levelov pripravených na hranie! Jednoduchým kreslením si vytvoríš svoje vlastné levely. Inšpirácia originálnymi levelmi, alebo vlastná tvorba – je to na tebe.

Po skončení tvorby, nahraj levely na server odkiaľ si ich budú môcť stiahnúť ostatní. Uvidíme, kto je najkreatívnejší.

Editor a hra spolupracuje vďaka Pawelovi Aleksandrovi Fedorynskému, autorovi Androidovského portu hry Frozen Bubble.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Frozen Bubble je hra, ktorá je zaujímavým hltačom času a má vstavaných 40 levelov. Cieľom je zostreliť guľôčky umiestnené ne hornej časti obrazovky, ktoré však musíte zostreliť rovnakou farbou náboja.

V spolupráci s vývojárom hry Frozen Bubble je vytvorený editor týchto levelov, teda si ich môžete upraviť alebo si jednoducho vytvoriť svoje vlastné a následne ich zdieľať so všetkými hráčmi prostredníctvom serveru.

Level tvoríte jednotlivým pridávaním guľôčok alebo niekoľko naraz potiahnutím prsta. Jednoduchý editor tak dokáže vykúzliť naozaj pestré obrazce, ktoré v samotnej hre hráč zostrelí.

Zaujímavý nápad, ako stále rozširovať hru a zároveň neostať na úrovni, že hráč jednoducho hru prejde a keď sa mu to podarí, hra ostane zapadnutá prachom alebo ju jednoducho odstráni. Frozen Bubble  Level Editor v podstate túto možnosť vylučuje, pretože keď prejdete všetky doteraz vytvorené levely, môžete začať tvoriť svoje vlastné….

Frozen Bubble Level Editor
halmi.sk
Verzia 1.8.5 (31. 5. 2011)
Veľkosť 329 kB
1.5+

Zadarmo

 

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

 

 

 


 

 

21.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+