MojAndroid

Autor: sgl

Komentár autora:

Správca súborov, ktorý ponúka jednoduché, prehľadné užívateľské rozhranie a základné operácie so súbormi.

Komentár MôjAndroid.sk:

Ako už sám autor vo svojom komentári k aplikácii Fileman naznačil, v tomto prípade ide o jednoduchú aplikáciu poskytujúcu rýchly a pohodlný prístup nielen k súborom na SD karte a priamo v telefóne, ale sprístupnené sú aj súbory priamo v systéme smartfónu. Pokiaľ však nemáte práva (root) na prácu s týmito súbormi, sú prakticky pre bežného používateľa nedostupné.

Aplikácia poskytuje základné funkcie so súbormi a patrí k tým, ktoré sú často vhodným doplnkom pra prácu so súbormi v smatfónoch.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasovanie prebieha do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


fileman
sgl
Verzia 0.68b (29. 11. 2011)
Veľkosť 330 kB
1.6+

Zadarmo

 

 

14.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+