MojAndroid

Autor: ManufakturApps

Komentár autora:

Festivaly, Koncerty a Podujatia.
Zatiaľ jedna z najkomplexnejších aplikácii na Slovenskom a Českom trhu. Využíva Lokalizáciu, GPS Navigáciu, Telefón, Kalendár, Email, Sociálne Siete.

Kam na festival? Kam za dobrou muzikou? Kde hrá moja obľúbená kapelka? Kde sa dnes okolo mňa niečo deje?

Aplikácia zobrazí Festivaly, Koncerty a rôzne iné podujatia podľa dátumu alebo vzdialenosti. (Aj v Offline Mode)

Zobrazí Program, Kapelky a Účinkujúcich, Miesto kde sa akcia nachádza a taktiež odnaviguje na miesto.

Zorbazenie akcií v textovom móde alebo na mape.

Umožňuje kontaktovať organizátora priamo z aplikácie.

Uloží festival do obľúbených ako aj do kalendára v mobile.

Je možné zdieľať akciu s kámošmi ako aj preposlať záznam priamo z aplikácie na svoj wall-Facebook.

Naša aplikácia taktiež umožňuje vyhľadať najbližší

  • bankomat
  • lekáreň
  • políciu

a to pre celú SR a ČR. Berieme to ako bonus pre fanúšikov dobrej muziky. V prípade že došlo k strate alebo blokácii karty , aplikácia umožňuje priamo kontaktovať banku, v prípade bolehlavu po koncerte vyhľadá najbližšiu lekáreň a v prípade problému so zákonom nájde blízku Policajnú stanicu.

Pripravujeme:

  • pridávanie záznamu pre širokú verejnosť priamo z mobilu (a aj cez web kamdo.sk)
  • rezervácia lístkov priamo cez aplikáciu
  • ubytovanie, hotely a taxíky – pre jednotlivé festivaly

Vyskúšajte!

Komentár MôjAndroid.sk:

Názov aplikácie „Festivaly, koncerty a podujatia“ hovorí sám za seba, a používateľovi ihneď priblíži zameranie aplikácie. Pokiaľ chcete mať prehľad o významnejších podujatiach na Slovensku, je táto aplikácia tým pravým orechovým práve pre váš Android smartfón.

Aplikácia poskytuje podrobné informácie o jednotlivých akciách vo vašom okolí, navyše poskytuje množstvo vhodných informácií ako sú kontakty na lekárne, políciu alebo cestu k najbližším bankomatom. Aplikácia vás pomocou navigácie odvedie aj priamo na konkrétne podujatie, získate podrobné informácie o programe, adrese konania podujatia.

„Festivaly, koncerty a podujatia“ je komplexná aplikácia poskytujúca informácie zo sveta kultúry a podujatí konajúcich sa na Slovensku. Pokiaľ ste nadšeným návštevníkom koncertov, festivalov, určite by nemala vo vašom Android smartfóne chýbať.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


 

Festivaly Koncerty Podujatia
ManufakturApps
Verzia 1.1.0 (10. 10. 2011)
Veľkosť 705 kB
1.6+

Zadarmo


 

 

 


 

 

15.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+