MojAndroid

Autor: Robert Slama

Komentár autora:

EyeOnLovefilm je aplikáciou určenou pre užívateľov siete LOVEFiLM. Umožňuje prehliadanie, vyhľadávanie a prenájom filmov a hier, správu účtu u LOVEFiLM-u.

Sprístupňuje informácie o filmoch, hrách, hercoch či režiséroch v optimalizovanej forme pre prehliadanie na mobilných telefónoch platformy Android. Ako hlavný zdroj informácií slúži API poskytované LOVEFilM-om avšak pre bohatšie informácie je použité aj API TheMOVIEDB.

Pre užívateľov, ktorí nemajú účet, aplikácia môže slúžiť ako zdroj informácií a tituloch filmov a hier.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Aplikácia EyeOnLoveFiLM poskytuje širokú a pestrú databázu filmov a ich trailerov, informácie o hercoch, hrách. Vďaka aplikácii môžete jednoducho zistiť potrebné informácie o titule, ktorý vás práve zaujíma, ktorý by ste si chceli možno práve dnes večer pozrieť.

Pripojiť sa môžete na databázu a sieť Lovefilm, kde môžete manažovať svoje obľúbené filmy, ktoré si jednoducho objednáte. Žiaľ, táto možnosť je dostupná len pre používateľov vo Veľkej Británii.

EyeOnLoveFiLM je aplikácia, ktorá musí byť povinnou výbavou každého fanúšika filmu, ktorý potrebuje a chce byť informovaný o najnovších kino novinkách a mať archív informácii o filmoch priamo po ruke.

EyeOnLoveFiLM
IADG
Verzia 1.044 (30. 10. 2011)
Veľkosť 1,3 MB
2.1+

Zadarmo

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

11.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+