MojAndroid

Autor: Igor Vašíček

Komentár autora:

Aplikácia Drink Manager má uľahčiť človeku večer v bare na poháriku alebo pive s kamarátmi prípadne pri svetle sviečok v reštaurácii na skvelom víne a uľahčí mu prehľad o výdavkoch za nápoje ako aj odhadne hladinu alkoholu v krvi.

  • kompatibilita od Android verzie 2.1
  • optimalizovaná pre rozlíšenia 320 x 240, 432 x 240, 480 x 320, 800 x 480, 960 x 540 a podpora pre landscape zobrazenie
  • plná lokalizácia pre Slovenčinu, Angličtinu (default, GB, US), základná je ”európska” tj. po anglicky s menou €
  • možnosť prispôsobiť nastavenia podľa svojich osobných preferencií, ako po strane aplikačnej, tak po strane spresnenia osobných údajov, ako je pohlavie a hmotnosť pre presnejší výpočet obsahu alkoholu v krvi
  • možnosť pre základné nápoje (pivo, víno, poldeci) zadefinovať prednastavenú cenu podľa vášho obľúbeného baru/pubu/reštaurácie
  • do budúcnosti plánujem s podporou histórie a prehľadovými grafmi/štatistikami

Komentár MôjAndroid.sk:

Aj keď v redakcii nepatríme k pravidelným konzumentom alkoholických nápojov, aplikácia Drink Manager poslúži aj pri občasnom posedení pri poháriku v kruhu priateľov a ľudí s pozitívnym a otvoreným myslením.

Drink Manager je sprievodca „spotreby“ alkoholických nápojov, kedy aj pri miernom odviazaní sa, získate kontrolu nad účtom aj promile alkoholu v krvi. Jednoduchým zadaním personalizovaných údajov ako je pohlavie a hmotnosť používateľa priebežne môžete sledovať svoj účet za večer a stav opojenosti.

Zaujímavá aplikácia, ktorá poslúži najmä tým, ktorí chcú mať „spoločenskú únavu“ a účty za posedenia pod kontrolou.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasovanie trvá do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


Drink Manager
Igor Vašíček Development
Verzia 0.7.5.1 (7. 12. 2011)
Veľkosť 1,2 MB
2.1+

Zadarmo


 

 

 

14.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+