MojAndroid

Autor: Rudolf Halmi

Komentár autora:

ConnecToo je logickou hrou pri ktorej je nutná istá dávka pozornosti v kombinácii s rýchlym premýšľaním. Cieľom je pospájať farebné elementy bez toho,aby sa spoje pretínali. Naviac spoje je možné robiť len v mriežke a v časovom limite. Integrácia s Facebookom umožňuje zaslať dosiahnuté skóre ako správu na Facebook.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Kto má rád logické hry, tak pri tejto si príde určite na svoje. Po nainštalovaní a malom teste v príprave na ostrú hru, sme dospeli k záveru, či náhodou hra vôbec má nejaké riešenia… :-)

Určite má, to len asi naša logika nestačila aj na prípravné levely tejto logickej hry. A naozaj sme sa pár desiatok minút dostatočne vytrápili, no nepodarilo sa nám posunúť ani o level ďalej.

 

Je to jednoduchá aplikácia, ktorá poteší ľudí, čo majú radi výzvy a prekonávanie prekážok. Oplatí sa ju nainštalovať a vyskúšať, pretože naozaj prevetrá vašu logiku, o ktorej ste možno mali len tú najpozitívnejšiu mienku… :-)

ConnecToo Free
halmi.sk
Verzia 2.0.0 (28. 9. 2011)
Veľkosť 1,6 MB
1.5+

Zadarmo

 

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


 

 

 

 


 

 

 

20.10.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+