MojAndroid

Autor: Peter Halada

Komentár autora:

Bubble Breaker FREE je klasická logická hra, kde cieľom hráča je puknúť čo najväčší počet bublín na ploche. Bubliny ale praskajú len keď sú vedľa seba v rovnakej farbe, preto je treba si premyslieť v akom poradí ich bude hráč praskať. Podľa počtu bublín prasknutých na jedenkrát sa zvyšuje skóre pre hráča. Hra obsahuje viacero variant, s rôznym pohybom alebo generovaním nových bublín.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Bubble Breaker FREE je zaujímavá logická hra, ktorá vyplní čas počas voľných chvíľ. Úlohou hráča je, zničiť všetky bubliny, ktoré sa dajú dotykom prasknúť iba vtedy, keď sú pri sebe dve a viac….Navyše, pokiaľ hráč chce postúpiť v hre ďalej, musí vyčistiť pole, a to tak, že bude predpokladať posun bublín v hracom poli.

Zaujímavá hra na dlhé chvíľky, ktorú odporúčame vyskúšať všetkým logického myslenia chtivým.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Hlasovenie končí 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

Bubble Breaker Free
Android-AZ
Verzia 1.7 (11. 8. 2011)
Veľkosť 405 kB
1.5+

Zadarmo

 

 

 

 

 

8.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+