MojAndroid

Autor: AndyGFX

Komentár autora:

Veľmi jednoduchá hra pre tých najmenších.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Presne podľa komentára autora, ktorý vystihuje celú podstatu hry. Veľmi jednoduchá hra, kde je úlohou hráča odháňať včielky od kvietku pohybom prsta na prilietajúcu včielku smerom od kvietku alebo dotykom. Veľmi by sa na nej zabavili malé deti, ale čas a nudu s ňou zaženú aj dospelí.

Odporúčame vyskúšať, možno vás Bee Attack chytí za srdce, tak ako nás. :-)

Bee útok
AndyGFX
Verzia 1.1 (30. 7. 2011)
Veľkosť 3,8 MB
1.5+

Zadarmo

 

 

 

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

22.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+