MojAndroid

Autor: Richard Mihalovič

Komentár autora:

Spríjemnite si dlhé chvíle pri cestovaní, športe alebo aktívnom odpočinku počúvaním voľne dostupných audio kníh vo vašom mobile alebo tablete. Audio knihy sú dostupné v slovenskom a českom jazyku.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Aplikácia AudioKnihy nás navrátila do čias, kedy sme počúvali rozprávky na magnetofónových páskach a zaspávali sme pri nich. Podobne sme sa ocitli v príbehoch aj vďaka tejto aplikácii, my konkrétne pri počúvaní niekoľkých častí príbehu Krysařa.

Zaujímavosťou tejto aplikácie je, že autor ju na naše pomery ešte stále nespoplatnil, čo však nie je návod, ako má pokračovať vo svojom smerovaní. :-)

Aplikácia AudioKnihy je veľmi zaujímavou alternatívou k počúvaniu hudby, najmä pre milovníkov príbehov a rôznych kníh. V tomto prípade prerozprávaných. AudioKnihy majú zaujímavý archív a všetko, čo naozaj zaujímavá aplikácia ponúkajúca príbehy potrebuje.

Jediným nedostatkom, ktorý nás dosť obmedzoval, bola skutočnosť, že aplikácia nemá vlastný zabudovaný prehrávač MP3 súborov a je potrebné doinštalovať prehrávač s potrebnými plug-inmi a to buď MoboPlayer alebo RockPlayer z Android Marketu.

AudioKnihy
Richard Mihalovič
Verzia 1.10 (1. 11. 2011)
Veľkosť 118 kB
2.0+

Zadarmo

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

11.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+