MojAndroid

Autor: Rudolf Halmi

Komentár autora:

Jedná sa o zatiaľ neukončenú beta verziu hry. Po dokončení by hernými princípmi mala pripomínať hry ako Doodle jump, Hyperjump a podobné. Ovládanie nakláňaním telefónu. Otestujte si svoje reflexy a dosiahnite čo najvyššie skóre. Nepriateľom je možné sa vyhnúť, alebo ich zostreliť raketou.

Nie je vhodné pre tablety, nakoľko osi gravitácie sú tam otočené!

Vykresľovanie cez OpenGL.

Komentár MôjAndroid.sk:

Airplane 3D je veľmi jednoduchá hra, ktorá funguje na princípe vyhýbania sa letiacim objektom, lietadlám pomocou nakláňania vášho smartfónu s pomocou senzorov vodorovného umiestnenia telefónu. Vybrať si môžete z niekoľkých základných objektov, na ktorých brázdite oblohu.

Zaujímavá hračka na dlhé chvíľky a vyskúšanie si jemnocitu v rukách. :-)

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránkeAndroidCode.sk. Hlasujte a vyhrajte 3x HTC Wildfire S a 10x Sygic GPS Navigation. Hlasovanie trvá do 31.12.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.


Airplane 3D
halmi.sk
Verzia 0.5 (14. 11. 2011)
Veľkosť 2,2 MB
2.1+

Zadarmo


 


 


 

17.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+