MojAndroid

Autor: Ing. Ivan Ječim

Komentár autora:

Aplikácia 123sms umožňuje posielanie SMS na čísla slovenských mobilných operátorov. Aplikácia je určená pre užívateľov registrovaných na portáli www.123sms.sk. Pri prvom spustení je nutné zadať prihlasovacie údaje.

Okrem klasických SMS je možné poslať aj tzv. flash SMS. Cez aplikáciu je možné zistiť aj aktuálny kredit (počet zostávajúcich SMS).

Odoslané SMS sa automaticky ukladajú do zoznamu ”Odoslané SMS”, odtiaľ je možné zistiť stav ich doručenia a takisto preposlať SMS na iné číslo.

Recenzia MôjAndroid.sk:

Aplikácia 123sms je priamo viazaný na portál s rovnomenným názvom. Pre jej plnohodnotné používanie je potrebné prejsť registráciou na stránke a zadať prihlasovacie údaje do prihlasovacieho poľa. Potom už jednoducho posielate SMS správy za pomerne nízke ceny, po dobití si kreditu na stránke.

Žiaľ, na stránke sme nenašli možnosť registrácie pre širokú verejnosť, a cena SMS správy, 2 centy, sa nám nezdá až tak výhodná, oproti bežnej SMS správe od operátorov, ktorí poskytujú aj SMS správy do svojej siete zadarmo, poslané prostredníctvom internetu.

Navyše, prevádzkovateľ ponúka možnosť zarobiť si na každej SMS jeden cent z každého nového zákazníka privedeného a zaregistrovaného na portáli.

Zaujímavý nápad, na ktorom podľa nás je potrebné určite popracovať.

Slovenská aplikácia je zaradená do súťaže o najlepšie slovenské Android aplikácie Android Code 2011. Zaregistrujte sa a hlasovať za aplikáciu môžete na stránke AndroidCode.sk. Ak máte vlastnú Android aplikáciu, stačí ju prihlásiť a odborná a verejná porota ju ohodnotí. Vyhrať môžu všetci – developeri aplikácií a zaregistrovaní hlasujúci. Súťaž trvá od 1.10.-30.11.2011. Viac sa dozviete na stránke AndroidCode.sk.

123sms
jecim.sk
Verzia 1.0.2 (12. 12. 2011)
Veľkosť 103 kB
2.1+

Zadarmo


 

 

30.12.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+