MojAndroid

Aplikácia Slovakian Accident je veľmi vhodnou aplikáciou najmä pre vodičov, ktorí sa môžu dostať do situácie, kedy potrebujú nielen právnu pomoc, ale aj poradiť s postupom, ako celú dopravnú nehodu zaznamenať.

Poskytuje možnosť rýchleho sprievodcu zaznamenaním dopravnej nehody, kontakt na právne centrum, rýchle informácie o používateľovi – vodičovi. Pri právnom poradenstve pri nehode je potrebné brať do úvahy poplatky za právne služby danej právnej spoločnosti.

Slovakian Accident je síce veľmi vhodným pomocníkom pri nepredvídateľných situáciách na cestách, no skúsený vodič ju viac-menej nevyužije. Ak však predpokladáte, že na vašich cestách budete pravidelne alebo i náhodne v situácií, kedy budete musieť riešiť dopravné nehody, je dobré túto aplikáciu mať pripravenú vo svojom Androide…

Android Market
QR kód

1.7.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+