MojAndroid

Slovak Telekom pridal do ponuky svojich smartfónov špeciálnu detskú edíciu, ktorá vychádza z modelov Samsung Galaxy Y. Ponúka štýlovú potlač na zadnej strane, čím sa používatelia budú môcť odlíšiť od bežných používateľov. Týmto spoločnosť Slovak Telekom nadväzuje na tradíciu z minulého obdobia, kedy ponúkala edície v podobe Disney kolekcie alebo Hello Kitty edíciu od spoločnosti Samsung.

Najnovšiu edíciu tvoria dva modely: Samsung Galaxy Y Skater určený prednostne pre chlapcov a Samsung Galaxy Y Pink určený pre dievčatá.

Ceny modelov Samsung Galaxy Y v špeciálnej edícii sa budú pohybovať od 1€ pre programy Podľa seba Naj 5 a 7, Relax 200, Viac 200 až 1 000 až po cenu 49€ pre program Fix 12. Viac informácií, o tejto a ďalších ponukách spoločnosti Slovak Telekom, sa dozviete na stránke www.telekom.sk .

Zdroj: Slovak Telekom, tlačová správa

16.5.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+