MojAndroid

Spoločnosť Slovak Telekom práve pripravuje zásadné zmeny interných IT systémov. Zákazníci budú musieť počítať s určitými obmedzeniami. Zmeny budú prebiehať postupne a počas ich realizácie nebudú môcť zákazníci administrovať niektoré služby. Môžu však uskutočňovať hovory, posielať správy či využívať dáta. Zmeny sú naplánované najmä počas dovolenkového obdobia na vybrané víkendy.

Náš tip
Zákazníci Telekomu budú v EÚ od 15. júna volať, smskovať a dátovať ako doma

Prvý krát budú zákazníci čeliť obmedzeniam už počas druhého júlového víkendu – od večerných hodín piatka 7. júla do ranných hodín 10. júla 2017. Dobíjanie Easy kariet bude možné len čiastočne: cez niektoré kanály ako napríklad bankomat, POS terminál alebo dobíjací kupón. Je však možné, že dôjde k oneskoreniu nabitia kreditu. Ostatné formy dočasne k dispozícii nebudú (aplikácia, predajňa, web). Zákazníkom preto odporúčame nabiť si kredit alebo aktivovať balíček ešte pred víkendom, najlepšie do 6. júla 2017.

Zákazníci nebudú môcť:

  • aktivovať si paušály alebo predlžovať zmluvy
  • meniť profil paušálov či balíčky využívaných služieb (napr. programové v Magio TV)
  • aktivovať nové balíčky minút, SMS, dát či roamingu.
  • administrovať služby, meniť údaje alebo fakturačné dáta

Súčasne nebude v niektorých časoch:

  • fungovať Telekom aplikácia, Telekom portál či internetová stránka.
  • možné využívať Magenta portál pre administráciu skupín i aktiváciu dátových balíčkov počas víkendu.

Počas víkendu bude otvorených 33 predajní v obchodných centrách (v sobotu a nedeľu), budú fungovať pre urgentné prípady ako napríklad zablokovanie SIM karty. Vzhľadom na zmenu interných IT systémov sa nebudú realizovať predajné operácie.

Slovak Telekom sa vopred ospravedlňuje svojim zákazníkom za pripravované obmedzenia a ďakuje za pochopenie v najbližšom období.

Zdroj: tlačová správa

1.7.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+