MojAndroid

Spoločnosť SlingBox oznámila, že beta verzia SlingPlayer-a pre pripojiteľné zariadenia už bude čoskoro dostupná aj pre Google TV. To znamená, že ľudia so SlingBox Solo alebo Pro-HD budú môcť už onedlho použiť na sledovanie programov zo svojho SlingBox-u Google TV s internetovým pripojením. Doteraz tak mohli spraviť len na svojich smartfónoch s mobilnou verziou SlingPlayer-a.

Toto je výborný spôsob ako dostať do Google TV viac multimediálneho obsahu. Väčšina poskytovateľov televíznych pripojení doteraz Google TV blokuje, lebo potrebujú doriešiť spôsob licencovania. Povráva sa, že SlingPlayer pre pripojiteľné zariadenia je viac samostatná webová aplikácia než natívna Android aplikácia, a mala by sa časom dostať aj na iné platformy. Toto tiež znamená, že majitelia Google TV nebudú musieť čakať kým Google pridá Honeycomb a Android Market aj na ich zariadenia, aby si mohli SlingPlayer vyskúšať.

Na Slovensku si na toto všetko však ešte budeme musieť  však pravdepodobne dlho počkať. Pozrite si aspoň video, v ktorom môžete vidieť aplikáciu v akcii.

Zdroj: Android Central

2.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+