MojAndroid

Blížia sa vianočne sviatky. Čas, ktorý väčšina z nás bude tráviť v rodinnom kruhu. Okrem tých príjemných vecí to so sebou nesie aj niekoľko menších nepríjemností. Napríklad taký boj o televízor. 

Najmenší chcú pozerať rozprávky, tínedžeri by radi siahli po nejakej tej komédii, no a rodičia by si zase radi pozreli niektorý z filmov, ktoré za ostatnú dobu unikli ich pozornosti. To znamená, že rodina musí zvoliť spoločný kompromis.

Aspoň za normálnych okolností. Dnes totiž existujú aj iné možnosti, ako televízne vysielanie sledovať bez toho, aby ste boli viazaní na televízor. Konkrétne ide o internetové televízie. 

Internetová televízia SledovanieTV

Typickým príkladom je internetová televízia SledovanieTV, ktorá ponúka viac ako 160 televíznych kanálov a viac ako 50 rádiových staníc. Skutočne si máte z čoho vyberať a svoj obľúbený program môžete sledovať aj v pohodlí vlastného útočiska na smartfóne či počítači.

Takéto sledovanie televízie je veľmi pohodlné, no súčasne prináša aj ďalšie zaujímavé doplnky. Vysielanie je napríklad možné pozastaviť alebo pretočiť, ak vám niečo dôležité akurát ušlo. 

A to nie je všetko. K dispozícii je aj archív so 7-dňovou dobou záznamu, podporovaný je výber medzi jazykovými stopami, titulkami i rôznou kvalitou vysielania od SD až po 4K. Okrem toho môžete využiť virtuálny videorekordér, ktorý umožňuje skladovať až 120 hodín záznamu.

Internetová televízia SledovanieTV funguje v sieti ktoréhokoľvek internetového poskytovateľa nielen v SR, ale v celej Európskej únii. Nie je to tak, že by ste boli viazaní na dodatočné služby ako to býva pri niektorých IPTV.

SledovanieTV môžete vyskúšať úplne zadarmo

Máme tu sviatky kombinované s lockdownom, takže dlhodobé sledovanie televízie si môžete vychutnať bez najmenších výčitiek. Práve teraz si dokonca službu SledovanieTV môžete na prvý mesiac vyskúšať úplne zadarmo. 

Pre našich čitateľov prinášame špeciálny promo kód MOJANDROID, ktorý stačí zadať na www.sledovanietv.sk/voucher a získate tak ŠTANDARDNÝ balíček programov na celý mesiac zadarmo. To znamená, že na výber budete mať rovno zo stovky programov. Promo kód môžu využiť noví zákazníci služby SledovanieTV.

Vyskúšajte hneď zadanie promo kódu: MOJANDROID na www.sledovanietv.sk/voucher

Lákavá ponuka programov

Spomínaný balíček programov s označením Štandardný predstavuje akýsi zlatý stred. Za veľmi príjemných 9, 99€ mesačne ponúka stovku televíznych programov.  

Ak sa vám ponuka zapáči, siahnuť môžete po balíčku Základný so 73 TV kanálmi a akciovou cenou 10 centov na prvý mesiac. Následne budete platiť 5, 99€ mesačne, čo je vzhľadom na rozsiahlu ponuku super cena.

Naopak pre tých najnáročnejších je dostupný balíček Prémiový so 136 televíznymi kanálmi, kam spadajú aj prémiové stanice ako HBO, AMC, History Channel či AXN. Z tejto ponuky si vyberie aj ten najnáročnejší divák. Mesačný poplatok za prémiový balíček je 20,99€.

Aplikácia SledovanieTV

Aplikácia je dostupná v celej rade zariadení. Stiahnete ju vo vybraných modeloch Smart TV (Samsung, LG, Panasonic, Hisense) a novo aj v zariadeniach výrobcu Vestel (napr. Toshiba, JVC, Sencor). 

Ďalej v televíziách a set-top-boxoch so systémom AndroidTV (Sony, Philips, Sharp a ďalších) a úplnou novinkou je aplikácia pre Amazon Fire TV Stick. Všetky zariadenia pritom podporujú Chromecast.

Televíziu si môžete vychutnať aj na počítačovom prehliadači, a tiež na mobiloch a tabletoch so systémom iOS a Android. Absolútnou vychytávkou je aplikácia pre hodinky Apple Watch, v ktorej si môžete pozrieť TV program alebo počúvať rádio.

Zážitok z kín v pohodlí domova

Novinkou v službe SledovanieTV je podpora titulkov. Aktuálne je k dispozícii 35 kanálov s titulkami, pre ktoré je vytvorených 76 titulkových stôp. Počet kanálov s titulkami bude do budúcnosti rásť.

Podpora titulkov je, samozrejme, extrémne dôležitá pre nepočujúcich divákov, ale poteší aj ďalších. V kombinácii s voľbou jazykovej stopy prináša možnosť sledovať filmy v originálnom znení. SledovanieTV tak prenáša zážitok z kín do pohodlia domova.

Systém podporuje titulky až v 10 jazykoch. Okrem slovenčiny nechýba čeština, hlavné svetové jazyky ako je angličtina, nemčina či španielčina, alebo napríklad aj maďarčina alebo ruština. Môže ísť aj o zaujímavý nástroj na cibrenie cudzích jazykov.

V dôsledku COVIDu-19 sú už niekoľko mesiacov zatvorené kiná, ale aj napriek tomu môžu byť tohtoročné Vianoce filmové. Vďaka SledovanieTV a možnosti sledovať filmové pecky v originálnom znení sa diváci môžu cítiť ako v kine.

Vyskúšajte hneď zadanie promo kódu: MOJANDROID na www.sledovanietv.sk/voucher

22.12.2020

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+