MojAndroid

Doprajte sebe aj svojim blízkym vrcholový športový zážitok. Dátujte slobodne s novým paušálom SLOBODA DÁTA za 12€ mesačne a tieto majstrovstvá nezažmúrite oka. S neobmedzenými 4G dátami v sieti 4ka uvidíte každú akciu naživo. Pri objednávke cez e-shop prvý mesiac ZADARMO.

Hokejové Majstrovstvá sveta nás lákajú k obrazovkám každý rok a tento raz nimi bude žiť naozaj celé Slovensko. V poradí už 83. šampionát totiž zavíta na štadióny v Bratislave a Košiciach a našim hokejistom tak budete môcť opäť fandiť naživo.

Zápasov bude od 10. do 26. mája naozaj požehnane a lístky na tie najzaujímavejšie sa rozchytali už v prvých hodinách po spustení online predaja. Zúfať ale nemusíte. Okrem obývačky s veľkou obrazovkou môžete na nadchádzajúce tri týždne pripraviť aj svoj mobil. Všetky výsledky a štatistiky si môžete pohodlne prezrieť v oficiálnej IIHF aplikácii.

Verzia: 6.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 6.3
Aktuálna cena: Zdarma

Priame prenosy RTVS na mobile

Tak ako každý rok, aj tentoraz bude televízne prenosy z Majstrovstiev vysielať RTVS. Zápasy slovenskej reprezentácie si naladíte na Jednotke, s ostatnými stretnutiami sa pridá Dvojka.

Pripravený bude tiež priamy prenos cez web hokej.rtvs.sk, ktorý si bez problémov otvoríte kdekoľvek na akomkoľvek smartfóne pripojenom na Wi-Fi alebo rýchly mobilný internet. Všetky góly a napínavé momenty tak uvidíte na vlastné oči.

Ak nechcete alebo nemôžete sledovať video, k dispozícii budete mať Rádio Slovensko, ktoré bude vysielať komentár k všetkým zápasom Slovenska a finálovému zápasu v nedeľu 26. mája. Na mobile to bude najjednoduchšie s aplikáciou iRádio RTVS pre Android.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Pokiaľ sa pri sledovaní prenosov cez internet nechcete vôbec obmedzovať, je pre vás určený nový paušál SLOBODA DÁTA s neobmedzenými 4G dátami v sieti 4ka aj 2 GB v celej SR za 12 € mesačne

5 appiek, s ktorými si užijete jar

Chcete mať každúcyklotrasu ako na dlani, poznať každýkvet po mene a osvedčiť sa ako turistický expert svojou znalosťou kopcov a súhvezdí? Tieto aplikácie sú to správne pre vašu jar.

Aplikácie, ktoré chránia vodičov

Mobil za volant nepatrí! Ale existujú aplikácie, s ktorými viete oddeliť šoférovanie od dátovania a odpovedať na e-mail či správy hlasovým príkazom alebo tlačidlami na volante.

9.5.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+