MojAndroid

Microsoft reaguje na konkurenčné služby a sprístupňuje všetkým bezplatné skupinové videohovory v službe Skype. Tie boli doteraz súčasťou predplatného balíka za sumu $4.99, čo sa však mení. Novinka sa dotkne platforiem Windows PC, Mac a Xbox, čoskoro ale bude dostupná aj na ďalších platformách, teda aj na Androide. K zmene sa vyjadril Phillip Snalune zo Skypu:

V budúcnosti sprístupníme bezplatné skupinové videohovory všetkým používateľom naprieč ďalšími platformami.

Novinka v službe Skype umožňuje vykonávať skupinové videohovory až pre 10 ľudí, ktorí používajú Windows počítač alebo Mac. Hlavným dôvodom pre túto zmenu je konkurencieschopnosť v poli instantných messengerov, hlavne od Googlu a jeho Hangouts. Microsoft v novej verzii Skypu tiež opravuje chyby a pridáva nebadateľné novinky. Kedy sa zmena reálne objaví aj na našom území, zatiaľ nevieme.

Zdroj: MojWindows.sk

28.4.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+