MojAndroid

Skype na svojom blogu oficiálne oznámil príchod novej verzie aplikácie s vylepšeniami, na ktoré sme všetci dlho čakali. Aktualizovaná verzia prináša podporu videohovorov, ktoré je možné uskutočňovať medzi Android a iOS, PC a MAC používateľmi.-aplikácia samozrejme stále podporuje hlasové volania a posielanie SMS.

Príjemnou zmenou v aktualizovanej verzii je aj  používateľske prostredie s novým hlavným menu pre jednoduchšiu navigáciu kontaktami. Aplikácia pridáva aj tzv. Mood box (náladový box) , kde používatelia môžu napísať ako sa práve cítia.

Jedinou nevýhodou Skype s videhovormi je, že musíte mať smartfón minimálne s Android 2.3 Gingerbread a prednou kamerou. Zatiaľ podporované zariadenia zahrňujú telefóny Desire S, Sony Ericsson Xperia neo, Sony Ericsson Xperia pro a  Google Nexus S. Nie je to veľké množstvo, no niekde sa začať musí.

QR kód

Android Market

30.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+