MojAndroid

Microsoft aktualizuje svoju mobilnú aplikáciu Skype a spolu s ňou prináša niekoľko vítaných zmien. Okrem bežných opráv chýb a optimalizácie sa môžete tešiť aj na funkciu obraz v obraze, ktorú teraz podporujú aj smartfóny. Spoločnosť v aplikácii zrýchlil načítavanie konverzácií, pridal možnosť prijímať obrázky z iPhonu a iných klientov a podporu pre formátovaný text.

Najvítanejšou funkciou je nepochybne možnosť telefonovania prostredníctvom funkcie obrazu v obraze. Tá umožňuje pokračovať vo videohovore aj pri prechode aplikácie Skype na pozadie, vďaka čomu budete môcť na svojom smartfóne vykonávať aj iné činnosti. Doteraz bola táto funkcie výhradne dostupná len pre majiteľov tabletov, po najnovšej aktualizácii ju nájdete aj na svojich smartfónoch.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

26.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+