MojAndroid

Aplikácia Skype je už s nami nejaký ten rôčik. Možno existujú aj lepšie aplikácie, pomocou ktorých viete telefonovať, no Skype má svoju silnú základňu a stále je veľmi obľúbený. Podľa správy z TheVerge, o chvíľu dostane novú funkciu. Je ňou možnosť nahrávania hovorov a videohovorov. Novinka príde na Android, ale aj na ostatné platformy, na ktorých je možné aplikáciu používať. Funkcia by mala fungovať pomocou cloudu, takže nezáleží, na ktorom zariadení si hovor nahráte. Prístup k nemu budete mať zo všetkých.

Náš tip
Skype dosiahol miliardu stiahnutí v obchode Play

Vstavaná funkcia nahrávania

Skype technicky nahrávanie hovorov podporuje už asi 15 rokov. Používatelia, ktorí si doteraz chceli hovor nahrať, museli sa poobzerať po alternatívnych riešeniach. Niektoré z nich dokonca na Androidoch vyžadovali root. Teraz je to už ľahšie, no priamo vstavaná funkcia je rozhodne najjednoduchším riešením. Pokiaľ začnete hovor nahrávať, druhá strana o tom bude informovaná. Nemôže sa tak stať, že o nahrávaní hovoru vie len jedna strana.

Aj iné vylepšenia

Nová funkcia príde s aktualizáciou aplikácie na verziu 8.0. Okrem toho nová verzia ponúkne vylepšené rozhranie na PC, ktoré sa podobá na to, ktoré je v smartfónoch. Ďalej pribudne podpora videohovoru vo Full HD rozlíšení. Až 24 používateľov môže telefonovať súčasne.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Používate Skype?

Loading ... Loading ...

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+