MojAndroid

Pred niekoľkými mesiacmi Skype oznámil, že pracuje na implementácii možnosti nahrávania hovorov v svojej aplikácii v smartfónoch ako aj na PC. Teraz je to už realita. Firma Skype, ktorú vlastní Microsoft, oznámila, že už vypustila najnovšiu verziu svojej aplikácie, ktorá túto funkciu obsahuje. Pokiaľ si aplikáciu aktualizujete, budete môcť nahrávať, ukladať a zdieľať nielen hovory, ale aj videohovory. Či už zo svojho smartfónu alebo počítača.

Nahrávanie je jednoduché, druhá strana informovaná

Používanie funkcie nahrávania je veľmi jednoduché. Pokiaľ ste priamo v hovore, stačí kliknúť na “+” a následne na “začať nahrávanie”. Akonáhle začnete nahrávať, na vrchu sa zobrazí banner, ktorý vidia všetky strany hovoru. Takýmto štýlom je aj druhá strana upozornená, že sa hovor práve nahráva. Po ukončení hovoru sa video automaticky uloží na Cloud, kde bude k dispozícii po dobu 30 dní. Každý, kto sa hovoru zúčastnil, k nemu bude mať prístup a bude si ho môcť uložiť. Video sa taktiež automaticky uloží do vášho smartfónu, a to vo formáte MP4. Po uplynutí 30 dní k nemu už používatelia prístup mať nebudú, takže ak si ho neuložili, majú jednoducho smolu. Faktom ale zostáva, že 30 dní je naozaj dostatočne dlhá doba na to, aby sa mohli rozhodnúť.

Windows 10 si ešte musí počkať

Rovnaké možnosti obsahuje samotná aplikácia Skype v smartfónoch ako aj v počítačoch. Stačí aktualizovať na najnovšiu verziu. Zaujímavý je ale fakt, že zatiaľ nie je k dispozícii pre operačný systém Windows 10. V najbližších dňoch sa však určite dostane aj na tento operačný systém.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Náš tip
Skype dosiahol miliardu stiahnutí v obchode Play

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+