MojAndroid

Exkluzívny klub miliardových aplikácií sa rozrástol o ďalšieho člena. Po tituloch z dielne Google a Facebook sa teraz pridáva ďalší technologický gigant Microsoft, ktorému sa podarilo dosiahnuť miliardu stiahnutí z obchodu Play s aplikáciou Skype.

Náš tip
Microsoft prináša novú aktualizáciu svojej aplikácie Skype

Nový člen exkluzívneho klubu

Narozdiel od svojho operačného systému, s ktorého mobilnou verziou dieru do sveta nespravil, je aplikácia Skype oveľa populárnejšia. Môže za to zrejme aj fakt, že je často využívaná v rámci firemnej a medzifiremnej komunikácie, no zároveň ju množstvo používateľov využíva aj na súkromné účely. Práve dobrá optimalizácia pre mobilné zariadenia spôsobila, že čoraz viac používateľov si cez Skype píše a volá aj zo svojho mobilného zariadenia.

Nie len bezplatné videohovory

Aplikácia už dávno nie je iba o bezplatných internetových videohovoroch, ktorými si získala používateľov v čase najväčšieho rozmachu internetu v západných krajinách. Práve Skype chat je čoraz pokročilejší a pre väčšinu používateľov je schopný nahradiť akýkoľvek iný messenger. Samozrejme, aj telefonáty a videohovory sú stále dôležitou súčasťou aplikácie, ktorej popularite určite pomáha aj rozšírenie na všetky populárne platformy. Práve na Androide má však skutočne obrovskú fanúšikovskú základňu, ktorej sa zrejme vyrovná iba tá na domácom OS Windows.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: GSM Arena

26.10.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+