MojAndroid

Notifikácie sú všeobecne veľmi užitočné, no ak máte na jednom mieste všetky svoje zariadenia, vedia byť aj poriadne otravné. Populárnej službe Skype sa podarilo tento problém odstrániť. Ak aktívne používate aplikáciu, notifikácie sa vám už nebudú zobrazovať na tablete, smartfóne aj počítači, ale len na jednom z nich.

“Ak ste prihlásení do aplikácie Skype na viacerých zariadeniach (notebook, tablet a smartfón) a napríklad z tabletu posielate prostredníctvom chatu správy svojim priateľom, skype bude posielať oznámenia o nových správach len na tablet. Všetky vaše ďalšie zariadenia zostanú blažene ticho. Môžete sa aj naďalej sústrediť na to najdôležitejšie, teda konverzáciu, bez toho, aby vás rušilo pípanie a bzučanie zo všetkých vašich ďalších zariadeniach.”

Samozrejme, ak aplikáciu Skype nepoužívate aktívne na jednom zariadení, notifikácie sa budú zobrazovať všade, kde ste prihlásení. Oprava problému zahŕňa len notifikácie správ a nevzťahuje sa na prichádzajúce hovory. Takto môžete prijať hovor aj na počítači, ktorý je v bezprostrednej blízkosti, namiesto toho, aby ste volali cez smartfón. Podľa informácií sa nová funkcia dostane do všetkých zariadení v priebehu niekoľkých týždňov.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: gizmodo

22.8.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+